Rohože

Rohož z keramických vlákien

Sortiment ihlovaných rohoží Fiberfrax Durablanket (predtým tiež označovaný ako Sibral STANDARD alebo Sibral SUPER) je vyrábaný zo žiaruvzdorných vlákien Fiberfrax a poskytuje efektívne riešenie pre rôzne vysokoteplotné aplikácie. Výrobky Fiberfrax Durablanket ponúkajú vynikajúce izolačné vlastnosti, skvelú chemickú stálosť, flexibilitu a odolnosť. Tieto výrobky sú absolútne bez akýchkoľvek organických častí, a tým si zachovávajú svoju pevnosť, pružnosť a tepelné vlastnosti v mnohých pracovných prostrediach bez toho, aby vytvárali vedľajšie splodiny. Rohože Fiberfrax Durablanket sú na súčasnom trhu jedným z najvšestranejším používaným produktom, ktorý je k dispozícii v širokej škále objemových hmotností a hrúbok.

Typické aplikácie: vysokoteplotné výmurovky rôznych typov pecí, izolácie kotlov, potrubí a rozvodov, vysokoteplotné tesnenia a uzávery.

Technické listy:

Rohož Fiberfrax S - 1250 ° C (Sibral STANDARD)
Rohož Fiberfrax Z - 1400°C ( Sibral SUPER )
Rohož Fibermax - 1600°C
Rohož Fiberfrax SP Mat - 1250°C

Rohože z bio vlákien

Rohože Insulfrax a Isofrax (predtým tiež označované ako Sibral BIOCLASSIC alebo Sibral BIOEXTRA) sú ľahké ihhlované rohože vyrábané rozvláknením oxidov alkalických zemín a kremíka a poskytujú účinné riešenia pre rôzne vysokoteplotné aplikácie. Rohože Insulfrax S sú absolútne bez akýchkoľvek organických častí, a tým si zachovávajú svoju pevnosť, pružnosť a tepelné vlastnosti v mnohých pracovných prostrediach bez toho, aby vytvárali vedľajšie splodiny. Rohože sa vyrábajú v širokej škále objemových hmotností a hrúbok. Rohože Insulfrax S Blankets môžu byť použité v rôznych aplikáciách a sú špeciálne vhodné pre použitie ako vysokoteplotné zábaly a tepelné štíty.

Typické aplikácie: vysokoteplotné zábaly a tepelné štíty, izolácie potrubí v teplárňach a elektrárňach, izolácia komínov, vedenia a potrubia, pasívna protipožiarna ochrana, tepelné štíty.

Technické listy:

Rohož Insulfrax S - 1200°C ( Sibral Bioclassic )
Rohož Insulfrax SF s hliníkovou folií - 1200°C
Rohož Insulfrax LT - 1200°C
Rohož Insulfrax SP Mat - 1250°C
Rohož Isofrax - 1260°C ( Sibral Bioextra)


×