Grabo

Graboflex EXTRA

Penová podlahová krytina s dekoratívnym vzhľadom so zvýšenou odolnosťou voči oteru.

Kompaktná podlahová krytina z umelej hmoty je rozmerovo stála, s penovou podložkou a vrstvou so zvýšenou odolnosťou voči oteru. Je vystužená sklenenými vláknami, mechanicky lisovaný povrch má na vrchnej strane potlač.

Používa sa hlavne na miestach s veľkou prevádzkou a vysokým zaťažením ako sú obchody, kancelárie a verejné inštitúcie.

Grabiol STOP/SK

Bezpečnostná protišmyková podlahová krytina pre miesta s veľkým zaťažením, vyhovujúca vysokým požiadavkám na kvalitu.

Protišmyková podlahová krytina PVC má výnimočnú odolnosť proti oderu. Je kompaktnej štruktúry, vystužená sklennými vláknami, má hrubú nášľapnú vrstvu so zaliatymi zrnkami a lisovaný povrch, je rozmerovo stála.

Veľmi dobre sa aplikuje na tých miestach, kde sa vyžaduje bezpečnosť pri prevádzke a zvýšená odolnosť voči zaťaženiu ako napr. v autobusoch, železničných vozňoch, na lodiach, v dopravných prostriedkoch pre postihnutých, na chodbách nemocníc, v šatniach, v dielňach, v školách, v prípravovniach potravín veľkých obchodných domov, v chladiarňach, atď.

Graboflex 251/T

Podlahová krytina do telocviční pre všeobecné potreby.

Jednofarebná športová podlahová krytina s lisovaným povrchom, vystužená sklenými vláknami, rozmerovo stála s kompaktnou nášľapnou vrstvou a hrubou penovou podložkou.

Používa sa v telocvičniach a krytých športových halách na pokrytie hracej plochy. Používa sa len vo zváranom vyhotovení. Nie je vhodná na použitie do exteriérov.

Graboflex 256/T

Podlahová krytina do telocviční pre všeobecné potreby.

Jednofarebná športová podlahová krytina s lisovaným povrchom, vystužená sklenými vláknami, rozmerovo stála s kompaktnou nášľapnou vrstvou a hrubou penovou podložkou.

Používa sa v telocvičniach a krytých športových halách na pokrytie hracej plochy. Používa sa len vo zváranom vyhotovení. Nie je vhodná na použitie do exteriérov.

Grabolett

Podlahová krytina kompaktnej štruktúry na divadelné javiská.

Podlahová krytina kompaktnej štruktúry s hladkým povrchom na javiská, vystužená sklenými vláknami, na každej strane odlišnej farby, rozmerovo stála.

Používa sa najmä na pokrytie javísk v divadlách, kultúrnych domoch a spoločenských miestnostiach. Ako vrchná strana sa používa vždy tá (čierna, alebo biela), ktorá farebne ladí s dekoráciou javiska.

Grabiol KP04

Podlahová krytina kompaktnej štruktúry s potlačeným povrchom do nemocníc.

Dekoratívna rozmerovo stála podlahová krytina vystužená sklenenými vláknami do zdravotníckych zariadení, s lisovaným povrchom na lícovej strane potlačeným, je kompaktnej štruktúry, so zvýšenou odolnosťou voči jódu.

Je určená predovšetkým pre použitie v zdravotníckych inštitúciách. V miestnostiach pre všeobecné účely (nemocničné izby, chodby, jedálne, ambulancie), kde nie sú kladené zvláštne požiadavky, ako napríklad v operačných sálach. Vďaka hrubej nášľapnej vrstve sa dá použiť aj na miesta s veľkou prevádzkou. Aplikuje sa iba vo zváranom vyhotovení.

Grabiol PLUS

Kompaktná podlahová krytina určená na miesta s veľkou prevádzkou.

Homogénna podlahová krytina z PVC s dekoratívnym mramorovitým povrchom.

Používa sa vo všetkých oblastiach zdravotníctva, školstva a obchodu, kde sa vyžaduje pevná, stála a ľahko udržiavateľná podlahová krytina.

Grabiol ELITE

Kompaktná podlahová krytina s dekoratívnym vzhľadom určená na miesta s veľkým zaťažením.

Homogénna podlahová krytina z PVC s exkluzívnym povrchom a PU ochrannou vrstvou.

Pružná podlahová krytina s veľkou nosnosťou sa používa na miestach so silnou prevádzkou (obchody, nemocnice, školy). Má zvýšenú odolnosť proti znečisteniu.

Grabiol ANTISTATIC

Antistatická podlahová krytina určená na miesta s veľkou prevádzkou.

Antistatická homogénna podlahová krytina z PVC s dekoratívnym mramorovitým povrchom.

Odporúča sa na miesta, kde môže vzniknúť elektrostatický náboj (počítače, telefónne ústredne, manipulačné miestnosti.

Grabiol CONDUCTIVE

Vodivá podlahová krytina vhodná pre použitie do operačných sál.

Vodivá podlahová krytina s dekoratívnym vzhľadom.

Odporúča sa na miesta, kde sa používajú citlivé elektronické zariadenia (operačné sály, telefónne ústredne, elektronické laboratóriá).

×