Izolačné rúrky

KARTITOVÉ TRUBKY - Hp 2065

Charakteristika: Vinuté rúry z tvrdeného papiera sa vyrábajú z celulózového papiera ako výstuže a fenolformaldehydové živice ako spojiva. Používajú sa ako izolačný a konštrukčný materiál pre stavbu rôznych elektrických zariadení.
Výrobné rozmery: Rúrky sa vyrábajú od vnútorného priemeru 5,2 mm, hrúbka steny min. 2 mm, štandardná dĺžka trubiek je 1050 mm.
Teplotná trieda: E
Opracovania: Rúrky sa opracovávajú rezaním, sústružením, frézovaním, vŕtaním.

 


TEXTITOVÉ TRUBKY - HGW 2085

Charakteristika: Vinuté rúry z tvrdenej tkaniny sa vyrábajú z bavlnenej tkaniny ako výstuže a fenolformaldehydové živice ako spojiva. Sú vhodné na výrobu komôr expanzných maloolejových spínačov, ložiskových puzdier menej namáhaných, kostier a telies transformátorov, vodiacich kotúčov hydraulických zariadení, tesniacich a vodiacich krúžkov.
Výrobné rozmery: Vyrábajú sa od vnútorného priemeru 5,2 mm, hrúbka steny min. 2,5 mm, dĺžka 650 mm - od priemeru 5,2 do 25 mm, dĺžka 1350 mm - od priemeru 25 mm. Iné rozmery po dohode s výrobcom.
Teplotná trieda: E

 


SKLOTEXTITOVÉ TRUBKY - HGW 2375

Charakteristika: Vinuté rúry z tvrdenej sklenej tkaniny sa vyrábajú z upravenej sklenej tkaniny ako výstuže a epoxidovej živice ako spojiva. Majú veľmi dobré mechanické a elektroizolačné vlastnosti, sú vhodné na používanie v sťažených klimatických podmienkach.
Výrobné rozmery: Vyrábajú sa od vnútorného priemeru 5,2 mm, hrúbka steny od 2,5 mm, dĺžka 1050 mm.
Teplotná trieda: F

 


TEXTITOVÉ TYČE

Charakteristika: Vinuté a lisované tyče z tvrdenej tkaniny sa vyrábajú z bavlnenej tkaniny a fenolové živice. Sú vhodné na výrobu rôznych mechanicky a elektricky namáhaných súčiastok, klzných ložísk, puzdier, ozubených kolies malých modulov.
Výrobné rozmery: Textitové tyče sa vyrábajú od priemeru 6 mm do priemeru 200 mm. Výrobné dĺžky tyčí: 1000 mm.

 


SKLOTEXTITOVÉ TYČE

Charakteristika: Vinuté a lisované tyče z tvrdenej sklenej tkaniny Sú vhodné na výrobu rôznych mechanicky a elektricky namáhaných súčiastok.
Výrobné rozmery: Sklotextitové tyče sa vyrábajú od priemeru 25 mm do priemeru 100 mm. Výrobné dĺžky tyčí: 580 mm.

×