HPL interiérové dosky

Imitácia farieb

Program FARIEB ponúka širokú škálu farebných vyhotovení HPL dosiek (laminátov). K dispozícii sú rôzne odtiene jednotlivých farieb.

Imitácia krepu

Program obsahuje rôzne alternatívy vyhotovenia umacartu s dizajnom krepu. Rôzne alternatívy ponúkajú široký výber možností.

Imitácia striebra

Program "Striebro" ponúka rôzne alternatívy vyhotovenia dizajnu s podtónom striebra. Dizajn obsahuje rozličné motívy v striebornom vyhotovení.

Imitácia digitálnej tlače

Digitálna tlač ponúka rôzne možnosti využitia farieb a efektov. Práve spojitosť týchto parametrov umožňuje vytvárať rôznorodý dizajn HPL dosiek. Možnosti sú takmer neobmedzené.

 

Imitácia bavlny

Program tejto imitácie zahŕňa vyhotovenie laminátových dosiek s motívom tkaniny bavlny. Tie sú taktiež v rôznych farebných vyhotoveniach.

 

Imitácia železa

Táto imitácia ponúka rôzne dekorácie železa a ocele, taktiež v rôznych farebných vyhotoveniach.

Motív zahŕňa množstvo vzorov železných prvkov, ktoré sú známe pre konkrétne vyhotovenia. Obsahuje taktiež aj množstvo kombinácií vzoriek a farieb.

Imitácia železa a farieb

Tento program zahŕňa detailnejšie kombinácie vzorov železa a farieb. Tie sú kombinované priamo vo vzoroch.

 

Imitácia mramoru

Mramor ponúka taktiež široké možnosti jeho imitácie. Preto program zahŕňa dizajn mramorových kameňov, skladaných kamienkov a iných možností spájania kameňa do dizajnu.

Imitácia textúr

Textúry predstavujú asi najširšiu škálu možnosti vyhotovenia dizajnu laminátových HPL dosiek. Pridaním rôzneho farebného vyhotovenia vzniká veľké množstvo možností.

Imitácia dreva

Drevo patrí ku klasickým imitáciám. Dosky HPL sú vyhotovované v rôznych imitáciách dreva. Stačí si len vybrať.

 

×